DOLAR 28,8962 -0.01%
EURO 31,4196 -0.15%
ALTIN 1.919,55-0,22
BITCOIN 12023255,36%
İstanbul

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

17:44

AKŞAM'A KALAN SÜRE

TürkTraktör’ün Ana Sponsorları Arasında Olduğu 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi Kapılarını Açtı

TürkTraktör’ün Ana Sponsorları Arasında Olduğu 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi Kapılarını Açtı

ABONE OL
03/10/2023 19:10
TürkTraktör’ün Ana Sponsorları Arasında Olduğu 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi Kapılarını Açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün ana sponsorları arasında olduğu 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, bu yıl 3-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlıyor. TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin’in de katıldığı zirvede, 55 farklı ülkeden 500’ün üzerinde üst düzey sektör temsilcisi iki gün boyunca iş, inşaat ve istif makinaları sektöründeki son gelişmeleri değerlendirecek. Zirve kapsamında TürkTraktör standında sergilenen yerli üretim CASE 695SV Kazıcı Yükleyici de ziyaretçileri bekliyor. 

 

Sektörün önde gelen paydaşlarıyla birlikte 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nde olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, “Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün 70 yıla yaklaşan tecrübesi ışığında, 2013 yılından bu yana iş makineleri alanında da faaliyet gösteriyoruz. İş makinelerinin şehirlerin alt ve üst yapı süreçlerinde olduğu kadar afetlerde de vazgeçilmez bir rolü bulunuyor. Otomotivdeki tecrübenin yerli üretim iş makineleri için kullanılarak şehirleri geleceğe hazırlamanın önemini 6 Şubat’taki deprem felaketinde bir kez daha idrak ettik. Sektördeki paydaşların bir araya geldiği bu zirve, şehirleri geleceğe hazırlarken ortak paydada buluşabilmek açısından da çok kıymetli.” dedi.

 

TürkTraktör’ün iş makineleri alanında yerli üretime verdiği öneme değinen Ertekin, “Bilindiği gibi 2020 yılında CASE ve New Holland markalı Kazıcı Yükleyicilerimizi Ankara fabrikamızda üretmeye başladık. En çok önem verdiğimiz konuların başında gelen sürdürülebilirlik çalışmalarımız kapsamında en güncel emisyon seviyesine sahip çevreci iş makinelerimizi hizmete sunuyoruz. Esnek üretim kapasitemiz, çevik çalışma stratejimiz, yaygın bayi ve servis ağımız ile pazarda önemli bir yer edindik. Paylaşım ekonomisini destekleyen kiralama hizmetleri günümüz iş modelleri arasında giderek yükselen bir trende sahip. Müşterilerimizin mevcut ve değişen her türlü ihtiyacında yanında olacak ürün ve hizmetleri sunmak için gayret göstermeye ve iş makineleri alanındaki çalışmalarımızı geliştirmeyi sürdüreceğiz.” dedi. 

 

CASE 695SV Kazıcı Yükleyici Hakkında

Yerli üretim CASE 695SV Kazıcı Yükleyici, Common-Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip Faz 5 emisyon standartlarına uyumlu motoru ile hem çevreci hem de yüksek performanstan ödün vermiyor. Geleneksel yakıt ekonomisi özelliği ile ön plana çıkan CASE Kazıcı Yükleyicilerde, SV Serisi ile birçok yakıt ekonomi fonksiyonu da makine üzerinde yer alıyor. CASE yerli üretim kazıcı yükleyiciler, en güncel emisyon seviyesi olan Faz 5 geçişi ile motorun yanı sıra kabin tasarımındaki değişimle de dikkat çekiyor. CASE marka SV Serisi kazıcı yükleyiciler; Active, Performans ve Comfort olarak üç farklı donanım paketi ile pazara sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ

GÜNDEM

Az önce

TÜRK-İŞ’ten asgari açıklama!

GÜNDEM

Az önce

Malkara tarihinde bir ilk

GÜNDEM

Az önce

Başkan Sandal, “İzmir’in Avrupa’ya açılan kapısı Bayraklı”

GÜNDEM

Az önce

Dip çamuru geri dönüşümde önemli bir hammadde

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

Alternatif Bank Dünya Engelliler Günü’nde  Atatürk filmini işaret dili çevirisiyle işitme engelliler ile buluşturdu

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

Çukurova Belediyesi: Gelenek bozulmadı

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

Borusan sanat’ta bu hafta

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

 Borusan Contemporary Çocuk Atölyeleri  Aralık ayında yeni etkinliklerle devam ediyor!

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

Muğla’da Yaşam Resim Yarışması Ödülleri Verildi

EĞİTİM

Az önce

Erasmus+ Proje Yazma Eğitimi tamamlandı 

GÜNDEM

Az önce

Türkiye’de çevre konusunda kurulan ilk ve tek Mahalle İdare Birliği olan Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği “Ekoloji ve İnsan Çalıştayı” gerçekleşti. Edremit Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Selman Hasan Arslan birliğin son meclis toplantısına b

MAGAZİN YILDIZLARI

Az önce

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Çatalhöyük Tanıtım ve Karşılama Merkezi, kısa süre içerisinde şehrin en uğrak noktalarından biri haline geldi.

GÜNDEM

Az önce

İstanbul’da metrobüs hattına 252 yeni otobüs

GÜNDEM

Az önce

Konya’nın en uğrak noktalarından oldu

GÜNDEM

Az önce

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal İnovasyon Ajansı’na ”En Etkili Sürdürülebilirlik” Ödülü

GÜNDEM

Az önce

“Sadece Gazze Değil, Dünya İşgal Altında”

GÜNDEM

Az önce

İzmir’in çehresini değiştirecek plan yola çıktı

EKONOMİ

Az önce

ÇATES’in Halka Arzına Yoğun Katılım Oldu 

GÜNDEM

Az önce

Tetra Pak’tan global araştırma: Tüketicilerin yüzde 54’ü beslenme alışkanlıklarını değiştirerek daha iyi bir dünyaya katkı sağlayabileceğini düşünüyor

GÜNDEM

Az önce

YASED, “ÖZET- COP27’den COP28’e Webinarı” ile COP28 Özel Yayın Programı’nı Başlattı